ЛМР продає землю біля Грибовицького сміттєзвалища під будівництво заводу

Ділянка біля Грибовицького сміттєзвалища, на якій планують будівництво

Львівська фірма викупить ділянку у міськради майже за 9 мільйонів гривень, щоб збудувати на ній підприємство переробної промисловості

Депутати Львівської міської ради розглянуть проєкт ухвали, щодо дозволу продати ТзОВ “Анетгаз” земельну ділянку біля Грибовицького сміттєзвалища площею 1,5 га за 8 млн 959 тис. грн. Відповідний документ оприлюднили 21 березня на офіційному порталі міської ради Львова.

Йдеться про ділянку на вул. Жовківській, 61-Б у с. Малехів, що розташована неподалік Грибовицького сміттєзвалища у зоні земель промисловості.

Міськрада готова продати ділянку фірмі для будівництва підприємства переробної та машинобудівної промисловості. Підприємство вже заплатило понад 365 тис. грн авансу, а решту суми повинно сплатити впродовж місяця після укладання договору купівлі-продажу. До слова, у 2020 році “Анетгаз” взяло цю ділянку в оренду на 20 років і сплачувало за неї майже 450 тис. грн орендної плати за рік.

Як вказано в проєкті ухвали, після набуття права власності компанія збудує на території виробничий цех, склади, адмінбудівлю, майданчик для відпочинку працівників, стоянки для вантажівок, легкових авто та велосипедів. Зараз на цій ділянці є одноповерхова цегляна адмінбудівля площею 53,8 кв.м.

За даними аналітичної системи YouControl ТзОВ “Анетгаз” створили у Львові три роки тому та займається гуртовою торгівлею твердим, рідким, газоподібним паливом. Власниками фірми є Анна Ємельянова, Олександр Мілашенко та Дмитро Колчанов.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності