На Львівщині виробляють перші зерновози повністю української комплектації

Перші зерновози повністю української комплектаці

За добу місцеве підприємство зможе виробляти до трьох вагонів нового типу

У Львівській області запустили серійне виробництво вагонів-бункерів для транспортування зерна та інших сипких харчових вантажів залізницею. Кожен елемент цих вагонів виготовлений в Україні, повідомив у середу, 19 червня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Нова модель зерновозів повністю складається з українських комплектуючих. Підприємство вже підписало низку контрактів на їх постачання як на внутрішній, так і на зовнішні ринки. “Загалом компанія випустила близько 5 тисяч зерновозів різних типів. Цей зразок — абсолютно нова модель. Виробничі потужності дозволяють виготовляти від 1 до 3 вагонів нового зразка на день,” — зазначив Максим Козицький.

Підприємство забезпечує роботою 650 працівників

Як додає начальник ОВА, окрім зерновозів, є великий попит на вироблення цементовозів, а місцевий завод забезпечує роботою 650 працівників: “Цей приклад показує, що локальні підприємства України вміють виготовляти дійсно якісну продукцію європейського рівня, тому закликаю партнерів продовжувати інвестувати у розвиток промисловості на Львівщині”.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності