Уродженця Львівщини судили за вподобайки в “Однокласниках”

У Рівному засудили уродженця Львівщини.

Чоловік уклав з прокурором угоду про визнання вини

За поширення комуністичної символіки у Рівному судили уродженця Яворова, що на Львівщині. Про це повідомило видання Рівне.Медіа. Рівненський міський суд звільнив чоловіка від тюремного ув’язнення.

За матеріалами справи, обвинувачений у період з 10 листопада 2023 року по 2 квітня 2024 року у російській соцмережі “Однокласники” поставив уподобайки щонайменше під 14 дописами із забороненою комуністичною символікою. Йдеться про державний герб, прапор СРСР та інші зображення, в яких відтворюється поєднання серпа, молота та п`ятикутної зірки. 

Чоловіку інкримінували виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів. За це йому загрожувало до п’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Однак 17 квітня 2024 року обвинувачений уклав угоду з прокурором про визнання винуватості. 

Суд затвердив цю угоду та присудив чоловіку один рік позбавлення волі з іспитовим строком в один рік, без конфіскації майна. 

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності