Представники Львівщини перемогли на чемпіонаті Європи з параармрестлінгу

Павло Панасенко на п'єдесталі пошани.

У змаганнях взяло участь 62 параармреслери із 29 європейських країн

Львівські спортсмени Павло Панасенко та Анна Кушнір здобули «золото» на чемпіонаті Європи з параармрестлінгу. Про це 15 травня повідомила Львівська обласна військова адміністрація.

Змагання з цього адаптивного виду спорту провели у Братиславі (Словаччина). Загалом взяло участь 62 параармреслери з 29 європейських країн. Зі Львівщини до змагань долучилося троє спортсменів.

За результатами чемпіонату переможцем став Павло Панасенко. Він отримав золоту нагороду у змаганнях на ліву руку. Також перше місце здобула Анна Кушнір у турнірі на праву руку, а срібну медаль – на ліву, зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, раніше амреслери з Львівської області вибороли на чемпіонаті Європи 13 медалей чемпіонату Європи у вікових категоріях юнаки, юніори та молодь.