Ухилення від мобілізації: мешканця Львівщини засудили на три роки

Ухилення від мобілізації

ВЛК визнали чоловіка обмежено придатним до служби

Дрогобицький районний суд Львівської області засудив на три роки ув’язнення мешканця села Волоща Андрія Н., який ухилявся від призову на військову службу під час мобілізації. Чоловік пройшов ВЛК, але проігнорував повістку для відправки до військової частини.

Чоловік без поважних причин не з’явився на відправку до військової частини

З матеріалів справи відомо, що грудні 2023 року Андрій Н. пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його обмежено придатним до військової служби. Йому офіційно вручили повістку та повідомили час, дату та місце, куди він мав прибути 4 грудня для подальшої відправки на військову службу. Однак чоловік умисно не з'явився у зазначене місце, не маючи на те поважних причин та не користуючись правом на відстрочку від призову. Це і стало підставою для притягнення його до кримінальної відповідальності.

Під час судового розгляду Андрій Н. визнав свою провину повністю. Він пояснив, що хоч і був визнаний придатним до військової служби, проте має проблеми із зором та малолітню дитину. Він щиро розкаявся і просив не карати його суворо. Проаналізувавши всі обставини справи, суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину та призначив йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності