47 мешканців Львівщини отримали мікрогранти на розвиток бізнесу від “єРобота”

47 мешканців Львівщини отримали мікрогранти на розвиток бізнесу від “єРобота”

Мікрогрант від 50 до 250 тис. грн на розвиток бізнесу за програмою “Власна справа” отримають 47 заявників, у тому числі 4 юридичні особи, 36 фізичних осіб-підприємців і 7 початківців, котрі тільки будуть займатися підприємництвом.

Пів сотні заявників із Львівщини стали переможцями четвертої хвилі проєкту “єРобота”. Про це 26 березня повідомили у Львівському обласному центрі зайнятості.

Хто отримав мікрогранти

Мікрогрант у розмірі від 50 до 250 тис. грн на розвиток бізнесу за програмою “Власна справа” отримають 47 заявників, у тому числі 4 юридичні особи, 36 фізичних осіб-підприємців і 7 початківців, котрі тільки будуть займатися підприємництвом.

Вони зобов’язалися створити 94 робочі місця та використати понад 11 млн грн для придбання обладнання, матеріалів та інші видатки, пов’язані з масштабуванням бізнесу. Серед видів діяльності домінують гуртова та роздрібна торгівля, ресторанний бізнес, сфера надання послуг, ремонт та обслуговування автотранспорту.

Грантові кошти у розмірі від 250 тис. грн до одного мільйона гривень також надійдуть на рахунки чотирьох переможців четвертої хвилі програми “Грант для ветеранів та їх подружжя”: одного учасника бойових дій і трьох дружин захисників. Вони отримають майже 2 млн грн і створять 8 робочих місць у таких галузях економіки як роздрібна торгівля та ресторанний бізнес.

“Львівщина – друга серед областей України за результатами четвертої у цьому році хвилі мікрогрантової програми. Загалом від її старту, тобто з липня 2022 року, держава інвестує у бізнес 2187 підприємців з нашої області понад 0,5 млрд грн. А від початку реалізації ветеранського компонента урядової програми право на грант вибороли 46 учасників бойових дій і членів родин захисників із Львівщини, які на розбудову бізнесу використають понад 19 млн грн державних коштів”, — повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

Ознайомитися з деталями програми «Власна справа» можна за посиланням, подробиці ветеранської грантової програми – тут.

Нагадуємо, що кошти на розвиток бізнесу може отримати як підприємець, що займається бізнесом, так і особа без досвіду такої діяльності. Обов’язкова умова – створення 1-2 робочих місць. Консультації можна отримати у підрозділах Львівської обласної служби зайнятості.

Нагадаємо, аграрії Львівщини могли отримати гранти на закупівлю обладнання для своїх господарств.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності