На міжнародному шаховому турнірі у Винниках зібрали понад 100 тис. грн на ЗСУ

На міжнародному шаховому турнірі у Винниках зібрали понад 100 тис. грн на ЗСУ
Фото: Львівська обласна військова адміністрація

Переможець турніру також передав свій виграш на потреби військових

У суботу, 23 березня у Винниках відбувся міжнародний благодійний шаховий турнір. На ньому організаторам вдалося зібрати понад 100 тис. грн на потреби ЗСУ. Також переможець турніру — львів’янин Мартин Кравців, — передав свою грошову винагороду на потреби армії, повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Зібрані гроші передали військовим зі 125 бригади Сил ТрО

Міжнародний турнір присвятили пам’яті Героїв російсько-української війни, які загинули на фронті або зникли безвісти. У ньому взяли участь 257 шахістів. Серед учасників були титуловані гросмейстери, початківці, військовослужбовці, діти з різних областей України, а також з Європи, зокрема з Чехії, Польщі, Ісландії, Словенії та Естонії. Усі учасники сплачували благодійний внесок, а також під час турніру проводили благодійний аукціон. Загалом організаторам вдалося зібрати понад 100 тис. грн, які передали військовим зі 125 бригади Сил ТрО.

Перемогу в міжнародному турнірі здобув львів’янин Мартин Кравців — титулований спортсмен та випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Він отримав грошовий приз — 20 тис. грн, — який вирішив передати на потреби військових. “Це благодійний турнір, маю за честь так вчинити”, — прокоментував своє рішення Мартин Кравців.

Нагадаємо, 15 березня у Трускавці відбувся благодійний аукціон в рамках проєкту “Пташки перемоги“. Під час нього організатори зібрали на майже 2 млн грн на квадрокоптери для ЗСУ.

Ще один благодійний аукціон провели в Жовкві у лютому. На ньому львівські ченці продали за 50 тис. грн рукавички з підписом боксера Олександра Усика, щоб зібрати гроші на потреби військових.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності