У Брюховичах заклали сквер пам’яті воїнів-добровольців

Закладення скверу воїнів-добровольців. Фото Львівської міської ради

У сквері ростимуть сосни та модрини

У Брюховичах, на вулиці Незалежності України, буде сквер пам’яті воїнів добровольчих формувань.14 березня, у День українського добровольця, там висадили дерева та встановили інформаційну таблицю. Найближчим часом ця зелена зона офіційно отримає статус скверу, повідомили у Львівській міській раді.

Як виглядатиме сквер

Сквер розташували на території, площею 1, 4309 га. Там ростуть зелені насадження, в основному сосни та модрини, а також є дитячий та спортивний майданчики.

На найближчу сесію колеги готують ухвалу, відповідно до якої ця територія отримає статус скверу та матиме балансоутримувача. Окрім того, була позиція мешканців та воїнів-добровольців, щоб присвятити цей сквер воїнам добровольчих формувань”, - розповіла керівниця департаменту міської агломерації ЛМР Ірина Круглова.

14 березня у сквері добровольці, активні місцеві мешканці та представники міста висадили 5 модрин. Також там встановили інформаційну таблицю з назвою скверу.

“Останні роки ця територія була занедбана. Ми шукали шляхи, як її впорядкувати. Вийшла гарна нагода, коли дізнались, що хлопці шукають місце, де б можна було облаштувати сквер, присвячений добровольцям. Ми запропонували це місце у Брюховичах. Зібралися всі, долучилися комунальні служби міста і буквально за три дні очистили цю територію. Для нас, місцевих мешканців, це дуже важливо. Це фактично діючий сквер, тут завжди багато людей”, - розповіла місцева мешканка Юлія Лацик.

Надалі сквер пам’яті воїнів добровольчих формувань буде обслуговувати ЛКП “Зелений Львів”.

Скільки парків та скверів є у Львові

За інформацією управління екології та благоустрою ЛМР, на території Львівської громади є 135 скверів та 42 парки.

День українського добровольця

День українського добровольця відзначають 14 березня. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України. Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої країни.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності