14 березня на Львівщині віддадуть останню шану чотирьом загиблим героям

14 березня на Львівщині віддадуть останню шану чотирьом загиблим героям

Двоє з військовослужбовців вважалися зниклими безвісти

Як повідомила Львівська обласна військова адміністрація, у четвер, 14 березня, на Львівщині віддадуть останню шану чотирьом воїнам, які загинули, захищаючи Україну від російського вторгнення.

Короткі біографії героїв

Володимир Черкалюк

Уродженець села Підгір‘я Золочівського району. Був гранатометником військової частини А4667. З 3 березня 2024 року вважався зниклим безвісти. Загинув в районі населеного пункту Богданівка Бахмутського району Донецької області. Воїну був 21 рік.

Володимир Лемішка

Народився та проживав у місті Винники. Брав безпосередню участь у Революції Гідності. Із 2014 року займався створенням волонтерського центру для допомоги Збройним Силам України у Києві. Був старшим солдатом. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. За особисту мужність був нагороджений медаллю Міністерства оборони України «За поранення». Воїну було 46 років.

Микола Костів

Захисник з міста Рава-Руська. Воїн служив у військовій частині А0998, вважався зниклим безвісти з 4 вересня 2022 року.

Ярослав Босий

Житель села Семенівка Пустомитівської громади. Служив у військовій частині 2600. Загинув 12 березня 2024 року під час виконання бойового завдання. Йому було 44 роки.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності