Поліцейські перевіряють обставини смерті пацієнта у лікарні в Бродах

Поліцейські перевіряють обставини смерті пацієнта у лікарні в Бродах

73-річний чоловік кілька годин лежав на підлозі

Поліція розпочала перевірку у Бродівській центральній міській лікарні через смерть 73-річного місцевого мешканця, якого у понеділок госпіталізувати з пневмонією, цю інформацію LVIV.MEDIA підтвердили у поліції.

Напередодні, 19 лютого у лікарні в Бродах помер літній чоловік. Фото з повідомленням про смерть опублікувати кілька Telegram-каналів. Як йдеться у дописі, чоловік задихався, проте не отримав допомоги від медиків. «Його привезли в тяжкому стані, він пролежав на підлозі, та ніхто нічого не робив, поки він не «сходив під себе». Потім чоловіка поклали на ліжко, де він помер», — йдеться в повідомленні.

Як розповіла LVIV-MEDIA речниця поліції Львівської області Світлана Добровольська, 73-річного місцевого доставили дійсно госпіталізували до лікарні 19 лютого близько 10:00 з діагнозом хронічна пневмонія. У лікарні чоловік пробув до вечора і близько 22:00 помер. Зараз правоохоронці проводять перевірку у лікарні, службове розслідування проводять й медики.

LVIV.MEDIA звернувся у терапевтичне відділення і спробував взяти коментар у лікарів Бродівської лікарні, проте там відмовилися говорити з журналістами.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності