Двоє службовців комунального підприємства завдали бюджету Ходорова збитків на 400 тис. грн

Двоє службовців комунального підприємства завдали бюджету Ходорова збитків на  400 тис. грн

Підозрювані реалізували злочинну схему заволодіння грошима з місцевого бюджету

Про підозру повідомили двом колишнім службовцям одного з комунальних підприємств Ходорова. Їм інкримінують заволодіння чужим майном та службове підроблення. Про це 9 лютого повідомили у прокуратурі Львівської області.

Підозрювані реалізували злочинну схему заволодіння грошима з місцевого бюджету. Для цього головний інженер комунального підприємства створив приватне підприємство, яке сам і очолив.

Надалі, за сприяння директора комунального підприємства, уклали ряд фіктивних договорів з “підрядником” про нібито виконання різних робіт. Зокрема, як із комунальним підприємством, так і з іншими органами місцевого самоврядування. Йдеться про поточний ремонт каналізаційного колектора, реконструкцію каналізації на вулицях міста, надання послуг автокрана, встановлення теплового лічильника в Народному домі одного з сіл району, поточний ремонт системи водопостачання навчальних закладів та інші.

“Однак, жодних робіт безпосередньо суб’єктом господарювання здійснено не було. Натомість такі виконувались силами працівників комунального підприємства, за вказівкою службової особи”, — йдеться у повідомленні. Своєю чергою підрядник подав на підписання неправдиві акти приймання виконаних будівельних робіт, а директор комунального підприємства погодив їх. Таким чином бюджету Ходорова завдали 400 тис. грн збитків.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності