На Львівщині учня восьмого класу судили за грабіж

Фото: Unsplash

У липні школяр викрав у перехожого мобільний телефон

Червоноградський міський суд Львівської області виніс вирок учню 8-В класу Червоноградської гімназії №10, який у липні минулого року викрав у чоловіка телефон. Про це йдеться у вироку, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень, 18 січня.

Із матеріалів справи відомо, що інцидент трапився 12 липня поблизу церкви св. Варвари у Червонограді. Пізно ввечері хлопець підійшов до перехожого та попросив телефон, аби комусь зателефонувати. Невідомий погодився, тож восьмикласник взяв телефон Samsung та втік. Школяр у суді повністю визнав свою вину та просив його суворо не карати, хлопець зазначив, що викрадений телефон він повернув.

Відомо, що восьмикласник не цікавиться навчанням і часто пропускає уроки. Крім цього, батьки не приділяють часу вихованню дитини — хлопець близько року перебував на профілактичному обліку. Також батьків учня неодноразово притягали до адміністративної відповідальності.

Червоноградський міський суд визнав хлопця винним у грабежі та призначив йому один рік ув’язнення. Втім звільнив восьмикласника від відбування покарання та призначив йому один рік іспитового терміну. Також батьки школяра мають сплатити 2,8 тис. грн за процесуальні витрати. На вирок ще можна подати апеляцію.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності