• Головна
  • Новини Львівщини
  • Сокільницька сільрада заборонила товариству мисливців і рибалок відстрілювати диких тварин на території громади

Сокільницька сільрада заборонила товариству мисливців і рибалок відстрілювати диких тварин на території громади

Сокільницька сільрада заборонила товариству мисливців і рибалок відстрілювати диких тварин на території громади

Зі сторінки громади в соцмережі зник анонс мисливського заходу

Сокільницька сільська рада у п’ятницю, 19 січня, попередила, що на території громади діє заборона на відстріл і відловлювання диких тварин. Про це йдеться на офіційній сторінці Сокільницької територіальної громади.

Місцева влада також заявила, що не має відношення до ініціативи провести відстрілу та відловлювання хижаків. Її проводить Львівська міська організація Українського товариства мисливців і рибалок. При цьому зі сторінки сільради в соцмережах зник анонс від 18 січня про проведення УТМР відстрілу у мисливських угіддях товариства вовків, лисиць, бродячих котів та собак, а також сірих ворон. Це пояснювалося небезпекою поширенням сказу серед хижаків.

Натомість у Західному міжрегіональному управлінні лісового та мисливського господарства нагадали, що 8 серпня 2022 року Львівська обласна військова адміністрація заборонила полювання на усій території області до припинення дії або скасування воєнного стану в Україні. Є лише один виняток: якщо полювання необхідне для регулювання чисельності окремих мисливських видів звірів. “Отже, в області згідно п. 1 означеного вище наказу дозволено проводити регулювання чисельності окремих видів звірів з дотриманням чинного законодавства”, — заявили у мисливському товаристві.

До слова, торік на Львівщині було зареєстровано 93 випадки сказу тварин. Серед них 36 випадків серед лисиць, 24 — собак, 30 — котів, а також один борсук та дві куниці.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності