Поляки передали Львівщині гуманітарну допомогу на 5,6 млн грн

Поляки передали Львівщині гуманітарну допомогу на 5,6 млн грн

Зокрема, школи та лікарні області отримали генератори і обігрівачі

У середу, 17 січня, Жешувська агенція регіонального розвитку передала Львівщині гуманітарну допомогу на 5,6 млн грн. Йдеться про генератори, обігрівачі та дефібрилятори, а також військове спорядження. Про це 18 січня повідомили у Львівській ОВА.

«Допомога від польських колег дуже суттєва. Це зокрема 37 генераторів, 50 електричних обігрівачів, 10 дефібриляторів, а також тактичні пошукові ліхтарі, шлакові мотопомпи, термоактивний одяг та п’ять дронів», — розповіла директорка департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОВА Ірина Бутинець.

У ОВА зауважили, що генератори отримали лікарні в Новояворівську, Стрию, Бориславі, Жовкві, школи, ліцеї, училища у Львові, Борині, Червонограді, Дрогобичі, Добротворі, Судовій Вишні, Стрию, Самборі, а також Львівська національна філармонія, обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму, обласний музично-драматичний театр ім. Ю. Дрогобича, Львівський музей історії релігії. Обігрівачі передали медичним, навчальним та культурним закладам у Львові та області. Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав дефібрилятори та медичні рюкзаки.

Також поляки передали військове спорядження — його відправлять у зону бойових дій. Дрони отримають бійці на Харківському, ⁠Краматорському та Авдіївському напрямах. 25 пошукових ліхтарів, чотири мотопомпи та 42 комплекти термоактивного одягу відправлять на Запорізький напрямок.

Нагадаємо, у четвер, 18 січня, Львівський IT Кластер у співпраці із Львівською ОВА у межах проєкту «SKY» передав Повітряному командуванню «Захід» обладнання на понад 3 млн грн. Зокрема, бійці отримали мережеве обладнання, комп’ютерну техніку та рації.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності