• Головна
  • Новини Львівщини
  • Львівський медуніверситет отримав від німецьких партнерів нове обладнання для хірургічних втручань

Львівський медуніверситет отримав від німецьких партнерів нове обладнання для хірургічних втручань

Львівський медуніверситет отримав від німецьких партнерів нове обладнання для хірургічних втручань

Обладнання розмістили на кафедрах, що діють на базі Львівської обласної клінічної лікарні

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького отримав від німецьких партнерів нове обладнання для проведення хірургічних втручань. Його вартість понад 300 тис. грн. Про це 16 січня поінформував департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОВА

Обладнання, а це операційний проктологічний стіл та операційна лампа, розмістили на клінічних кафедрах (урології ФПДО та хірургії №1), що діють на базі Львівської обласної клінічної лікарні.

Все це стало результатом виконання домовленостей, які два місяці тому уклали начальник Львівської ОВА Максим Козицький та міністр-президент федеральної землі Саар (Федеративна Республіка Німеччина) Анке Релінгер про співпрацю строком на п’ять років, зокрема у сфері медицини та освіти. Згідно з цим документом, на Львівщині реалізують важливі проєкти за різними напрямками: професійної освіти, медицини, співробітництва з університетами, енергетики, а також у питанні трансформації вугільних регіонів.

Дякуємо уряду землі Саар та особисто прем`єр-міністру Анке Релінґер за фінансову підтримку та важливий внесок у розвиток наших майбутніх медичних фахівців. Надіємося на подальшу плідну співпрацю!”, — відзначається в дописі.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності