• Головна
  • Новини Львівщини
  • За преміювання голови Розвадівської ОТГ голосував керівник підрозділу детективів БЕБ Львівщини

За преміювання голови Розвадівської ОТГ голосував керівник підрозділу детективів БЕБ Львівщини

За преміювання голови Розвадівської ОТГ голосував керівник підрозділу детективів БЕБ Львівщини

Загалом за виділення премій та надбавок Роману Сидору проголосували 12 місцевих депутатів

Голова Розвадівської громади Роман Сидор у наступному році буде отримувати щомісячні премії у 250% від посадового окладу та інші надбавки. За рішення про преміювання проголосували 12 депутатів. Одним із депутатів, який проголосував за таке рішення, є т.в.о. керівника Підрозділу детективів Територіального управління БЕБ у Львівській області Андрій Зобнів, який на останніх місцевих виборах балотувався до Розвадівської ОТГ від політичної сили “За майбутнє”.

Відео, на якому зафіксований процес голосування поширили різні Telegram-канали ввечері четверга, 27 грудня. На відео видно Роман Сидор під час засідання зачитує питання про своє преміювання наступного року. Сидор просить встановили собі щомісячну премію у 250% від посадового окладу, а також премію до державних професійних свят у розмірі посадового окладу.

Процес голосування під час засідання, на якому Роман Сидор преміював себе на наступний рік

Крім цього, Сидор хоче отримувати щомісячну надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50% посадового окладу та допомогу на оздоровлення й розв'язання соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної зарплати. “Маючи 120 млн грн в руках, дев’ять сіл, яка в мене має бути зарплата? Сім тисяч? В мене зарплата нарахована 42 тис., на руки я маю 36 тис. Бюджетна комісія залишила її (зарплату — Ред.) на тому рівні, який є, ніхто нікому нічого не збільшував”, — заявив на засіданні Роман Сидор.

Одним із депутатів, які проголосували за преміювання Романа Сидора був Андрій Зобнів. Зараз чоловік є тимчасово виконуючим обов’язків керівника Підрозділу детективів Територіального управління БЕБ у Львівській області. У розмові з журналісткою LVIV.MEDIA Андрій Зобнів сказав, що не пояснюватиме свого рішення голосувати за преміювання Роман Сидора телефоном і додав: “А в чому проблема?”.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності