На Самбірщині 22 жовтня пройде “Кубок Воїнів”

На Самбірщині 22 жовтня пройде “Кубок Воїнів”

Понад 60 воїнів та ветеранів з усіх куточків країни, які отримали поранення чи хвороби унаслідок бойових дій, упродовж двох днів змагатимуться у стрільбі з лука, настільному тенісі та легкій атлетиці

На Самбірщині функціонує унікальна для України реабілітаційно-оздоровча база. Минулого року 64 військовослужбовці отримали тут послуг для відновлення на 2 млн грн. Про це на своїй сторінці у Telegram написав голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Послуги для відновлення профінансували з обласного бюджету. Цього року такі послуги надали ще понад сотні наших захисників. З обласного бюджету скерували на це більше ніж 6,6 млн грн.

Усі об’єкти на цій базі працюють як безбар’єрні об’єкти європейського та світового рівня. Є ліфти, пандуси, написи українською дублюють англійською та шрифтом Брайля. Лижно-біатлонну трасу сертифікувала Міжнародна федерація лижного спорту, що дозволяє готуватися на ній національним збірним командам України з паралімпійських видів спорту. Усі ці показники роблять базу унікальною для нашої держави.

Зараз на базі за кошти держбюджету завершують будівництво реабілітаційно-спортивного корпусу з басейном і тредбаном.

“Роботи ще чимало. Вірю, що тут буде все необхідне для сучасної ефективної реабілітації людей з інвалідністю, підготовки спортсменів-паралімпійців, розвитку адаптивного спорту”, - зазначив Максим Козицький.

22 жовтня управління молоді та спорту Львівської ОВА і БФ “Повернись живим” проведуть на базі III Кубок Воїнів. Понад 60 воїнів та ветеранів з усіх куточків країни, які отримали поранення чи хвороби унаслідок бойових дій, упродовж двох днів змагатимуться у стрільбі з лука, настільному тенісі та легкій атлетиці (біг на 100 м, біг на 400 м, штовхання ядра).

Ці змагання у 2021 році започаткував Дмитро Сидорук, який у 2017 році став срібним призером “Ігор Нескорених” у Торонто. Дмитро загинув у боротьбі за Україну минулого року.

Нагадаємо, На Львівщині у серпні презентували проєкт “Ліга Нескорених”. Його вперше в Україні започаткували у нашій області. Ціллю проєкту є реабілітувати військових через заняття спортом.

Долучитися до проєкту вже може кожен військовий чи ветеран, який проходить реабілітацію у Львівському обласному госпіталі ветеранів війни та репресованих, Центрі реабілітації “Галичина”, Західному реабілітаційно-спортивному центрі чи одужує або перебуває на ротації вдома.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності