На Львівщині з’явилася нова прийомна сім’я: вже 75-та в області

На Львівщині з’явилася нова прийомна сім’я: вже 75-та в області

Діти неповнолітні, віком 6, 10 та 12 років, між собою є рідними сестрами та братом. Слід зазначити, що сім’я виховує двоє рідних дітей

У Турківській територіальній громаді Самбірського району створено нову прийомну сім’ю, в яку поміщено на виховання та спільне проживання 3 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомили у Службі у справах дітей Львівської ОВА, пишуть на сторінці Львівської обласної військової адміністрації.

Діти неповнолітні, віком 6, 10 та 12 років, між собою є рідними сестрами та братом. Слід зазначити, що сім’я виховує двоє рідних дітей.

 «Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, матеріальну та соціальну підтримку», – зазначив  начальник Служби Володимир Лис.

Загалом в області функціонує 40 дитячих будинків сімейного типу та 75 прийомних сімей,  в яких виховується 407 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомна сім'я - це сім'я, яка добровільно взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

З питань створення дитячого будинку сімейного типу чи прийомної сім’ї можна звертатися до служб у справах дітей за місцем проживання, або до служби у справах дітей облдержадміністрації за телефоном (032) 235 44 56.

Нагадаємо, у дитячий будинок сімейного типу у селі Володимирці на Стрийщині, влаштували на виховання та спільне проживання ще троє дітей, позбавлених батьківського піклування.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності