• Головна
  • Новини Львівщини
  • Фігурантка скандалу з перепусткою — у відпустці: Гримак обіцяє ухвалити рішення, коли Василина повернеться

Фігурантка скандалу з перепусткою — у відпустці: Гримак обіцяє ухвалити рішення, коли Василина повернеться

Фігурантка скандалу з перепусткою — у відпустці: Гримак обіцяє ухвалити рішення, коли Василина повернеться

Василина Софранюк зараз перебуває у відпустці

Тиждень минув від часу, коли у соцмережах з’явилося відео, на якому тоді ще керівник патрульної поліції Львівщини Роман Пилипенко у своєму службовому кабінеті дарує перепустку на проїзд площею Ринок працівниці Львівської обласної ради Василині Софранюк.

Відео одразу викликало резонанс у суспільстві, а Романа Пилипенка того ж дня, 22 січня, відсторонили від виконання службових обов'язків. Керівництво Департаменту патрульної поліції призначило службове розслідування.

Відео працівниця обласної ради Василина Софранюк виклала на свою сторінку у соцмережу. У хвилинному ролику дівчина радіє перепустці на свій Mercedes та каже, що «любить ви*буватись».

LVIV.MEDIA дізналося, як сприйняла вчинок працівниці Львівської обласної ради Василини Софранюк її керівниця Ірина Гримак та якою є її реакція щодо підлеглої.

«Моя реакція як голови обласної ради і моя реакція як Ірини Гримак, яка є також частиною львівського і українського суспільства — це неприпустима річ, такі висловлювання тієї чи іншої працівниці чи будь-якої іншої людини. Я вважаю, що це неправильно», — зауважила Ірина Гримак.

«Стосовно моєї реакції як роботодавця, звичайно, вона буде тоді, коли працівниця буде на робочому місці після завершення відпустки», — зазначила керівниця Львівської обласної ради.

У пресслужбі Львівської обласної ради підтвердили, що Василина Софранюк зараз перебуває у відпустці. Пішла в неї 19 січня, за декілька днів до того, як відео набуло резонансу. Відпустка триватиме два тижні. Отже, на початку лютого Василина Софранюк повернеться на робоче місце.

Тепер у Львівській обласній раді думають над тим, як провести оцінку апарату усієї ради.

За інформаціює ЗМІ, відео було відзняте 13 січня, на свято Василя, і ця перепустка була подарунком від Романа Пилипенка Василині Софранюк на іменини.

Нагадаємо, Василина Софранюк працює помічницею депутата Львівської обласної ради від фракції «Європейська солідарність» Андрія Думи. Також Софранюк обіймає посаду головного спеціаліста відділу гуманітарної політики та міжнародного співробітництва в апараті Львівської обласної ради.

За даними ЗМІ, з липня 2022 року вона є власницею Mercedes-Benz CLA 250 з «дзеркальними» номерами ВС1001НХ. Середня ринкова вартість такого автомобіля — 20 тисяч доларів.

Додамо, що у Львові заборонений в'їзд на площу Ринок приватним автомобілям.

Наступного дня після появи сканадального відео, 23 січня, Ірина Тихоліз, керівниця ЛКП «Ратуша-сервіс», яке видає перепустки на заїзд на площу Ринок у Львові, сказала, що перепустка, подарована очільником патрульної поліції Львівщини, є недійсно.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності