Прикордонник зі Львівщини став переможцем чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Перші шість місяців повномасштабного вторгнення російських окупантів Іван Андрусяк у складі Сил оборони відважно воював за Україну на півдні та сході Батьківщини

Повернувшись із фронту, прикордонник зі Львівщини Іван Андрусяк виборов всі перші місця чемпіонату України зі спортивного орієнтування, який нещодавно відбувся у Чернівецькій області. Загалом у змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з усіх регіонів України.

Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України.

Учасники змагалися на короткій, середній та довгій дистанціях. Прикордонник Іван Андрусяк на всіх трьох дистанціях виборов перші місця та показав найкращий результат. 27-річний охоронець кордону також здобував перші місця на чемпіонаті Європи та світу зі спортивного орієнтування в Італії та Латвії у 2017 році.

Зазначимо, що перші шість місяців повномасштабного вторгнення російських окупантів Іван Андрусяк у складі Сил оборони відважно воював за Україну на півдні та сході Батьківщини. Сьогодні ж прикордонник гідно продовжує службу на Львівщині.

Саме головне для мене і для всіх українців зараз — це Перемога над російською ордою. Ну, а потім мрію здобути перемогу у найпрестижнішому турнірі для орієнтувальників — Всесвітні ігри, які відбудуться у Китаї у 2026 році

Іван Андрусяк

Нагадаємо, вісім спортсменів збірної команди Львівщини взяли участь у чемпіонаті України з рукопашного бою. Змагання цими вихідними відбулися у Києві. В підсумку львівська поліцейська Наталія Папіш стала чемпіонкою України з рукопашного бою