Легкоатлети зі Львівщини вибороли 6 медалей на чемпіонаті України

Легкоатлети зі Львівщини вибороли 6 медалей на чемпіонаті України

Спортсмени зі Львівської області здобули 1 золоту, 4 срібні та 1 бронзову нагороди

У неділю, 30 жовтня, в Ужгороді завершився чемпіонат України з кросу серед різних вікових груп. У цих змаганнях взяли участь 14 спортсменів зі Львівщини, які вибороли 6 медалей.

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

На дистанції 4 км серед юніорок з результатом 15.05 здобула перемогу студентка Львівського фахового коледжу спорту, Дитячо-юнацької спортивної школи імені Олексія Дем’янюка та ФСТ «Динамо» Уляна Рачинська. Тоді як вихованка Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Веслярик» та студентка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Христина Славич виборола «срібло» на дистанції 2 км серед дівчат до 18 років з результатом 7.42. Крім того, Юлія Григорєва на дистанції 2 км з результатом 7.51 змогла здобути «бронзу» серед молоді. Юлія — студентка Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Дитячо-юнацької спортивної школи імені Олексія Дем’янюка та ФСТ «Динамо».

Натомість у хлопців атлет Львівської школи вищої спортивної майстерності та ФСТ «Динамо» Роман Ростикус у запеклій боротьбі на фінішній прямій виборов «срібло» серед дорослих на дистанції 2 км з результатом 6.16. Також «срібло», але серед молоді, на дистанції 2 км з результатом 6.19 здобув студент Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Дитячо-юнацької спортивної школи імені Олексія Дем’янюка та ФСТ «Динамо» Максим Караїм. Ще одну срібну медаль виборов студент «Львівської політехніки» та ФСТ «Динамо» Павло Мукан на дистанції 6 км з результатом 19.55.

Загалом команді Львівської області вдалось увійти до шестірки найкращих.