У ДТП трагічно загинув диякон Львівської архиєпархії УГКЦ Роман Завійський

Колишній декан УКУ, диякон Роман Завійський трагічно загинув у ДТП

Роман Завійський був деканом філософсько-богословського факультету УКУ

У суботу, 29 червня у внаслідок аварії загинув диякон Львівської архиєпархії УГКЦ та колишній декан філософсько-богословського факультету УКУ Роман Завійський. Про це повідомили на Facebook-сторінці архиєпархії.

Роман Завійський загинув в ДТП

Як йдеться в повідомленні, диякон Львівської архиєпархії д-р Роман Завійський загинув у ДТП в суботу, 30 червня. “Висловлюємо щирі співчуття його дружині — Галині Теслюк та їх синам Данилові і Миколі та усій родині, єднаємося з ними у молитві,” — зазначили у архиєпархії. Обставини аварії наразі невідомі.

Як стало відомо згодом, 48-річний диякон ймовірно був пасажиром автомобіля марки Jaguar, який зіткнувся з електроопорою поблизу Львова. Як повідомили LVIV.MEDIA медики, 53-річний водій авто з прізвищем Завійський перебуває у реанімації львівської лікарні святого Луки.

Роман Завійський був деканом філософсько-богословського факультету Українського католицького університету, а також президентом української філії Європейської Асоціації Католицького Богослов’я, президентом-делегатом від Європи Асоціації католицьких богословських інституцій та членом спец-ради Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Закінчив Львівську богословську академію, а згодом Лювенський католицький університет (Бельгія). У 2010 став доктором з богослов’я та філософії закінчивши Оксфордський Університет. Роману Завійському було 48 років.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності