Львівська міськрада наказала ще чотирьом підприємцям знести незаконні кіоски

проспект Чорновола

Кіоски встановлені на проспекті Чорновола, вул. Личаківській та вул. Кошиця

У п’ятницю, 21 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про демонтаж ще чотирьох тимчасових споруд, які використовувалися для підприємницької діяльності у Львові. Йдеться про два кіоски на проспекті Чорновола, та по одному на вул. Личаківській і вул. Кошиця.

Власники повинні добровільно демонтувати кіоски впродовж 20 днів

Два кіоски, які мають знести, встановлені на проспекті Чорновола, 101. У них здійснювали підприємницьку діяльність Леся Пакуляк та Ігор Яремкевич. Ще один МАФ встановлений на перехресті вулиці Личаківської — Тракт Глинянський, його власником є Юрій Ліщинський. Також демонтувати повинні один кіоск на вул. Кошиця, який належить Ігорю Вайді.

Рішення про демонтаж прийняли через те, що дані МАФи були встановлені без відповідних дозволів та порушують вимоги законодавства. Підприємцям, яким належать ці кіоски, міськрада надала 20 днів на те, щоб демонтувати МАФи самостійно. Якщо ж власники демонтаж не здійснять, то протягом 60 днів павільйони демонтують комунальники спільно з представниками районних адміністрацій.

Нагадаємо, 27 травня суд зобов'язав львівську фірму знести вже третій самовільно збудований магазин. Також раніше виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про демонтаж ще трьох кіосків на вулиці Личаківський, та один — на Пасічній.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності