На Сихові відкрили мурал на честь захисника Олега “Крилова” Христенка

На Сихові відкрили мурал на честь захисника Олега “Крилова” Христенка

Олег Христенко воював у складі 3-ї окремої штурмової бригади. Він загинув 7 червня 2023 року в районі села Кліщіївка, Донецької області

У суботу, 15 червня, в Сихівському районі Львова відкрили мурал на честь захисника України Олега Христенка з позивним "Крилов". Мурал з портретом захисника з'явився на фасаді будинку на проспекті Червоної Калини, 127А. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Олег “Крилов” Христенко

Олег Христенко народився та жив у Львові. У перші дні повномасштабного вторгнення Росії, попри відсутність військового досвіду, самостійно поїхав до Києва та вступив до лав 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ. Спочатку виконував бойові завдання на Київщині, згодом на південному та східному напрямках. 13 січня 2023 року отримав осколкове поранення під Бахмутом. Пройшов реабілітацію і квітні того ж року повернувся у стрій. 7 червня загинув під час штурму ворожих позицій в районі села Кліщіївка, під Бахмутом, від мінометного обстрілу. 11 серпня 2023 року Олега Христенка посмертно нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Про мурал

Мурал створили на фасаді будинку на проспекті Червоної Калини, 127А. Це будинок в якому й проживав Олег Христенко. “На стінописі є два зображення Олега, шеврон 3-ї штурмової бригади, в якій хлопець служив, емблема патронатної служби «Янголи Азову», яка допомогла захиснику після поранення, та текст молитви націоналіста. Також є два QR-коди: зчитавши перший, можна почути молитву націоналіста, а другий перекидає на рахунку, куди можна донатити” — йдеться в повідомленні ЛМР.

Нагадаємо, 8 червня на Сихові відкрили мурал на честь Героя України Юрія “Руфа” Дадака. Юрій Руф воював у складі 24-тої окремої механізованої бригади. Він загинув 1 квітня 2022 року у боях на Луганщині. Великий портрет захисника з'явився на фасаді будинку на вул. Коломийській, 8.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності