На Сихові почали створювати мурал на честь Героя Юрія Дадака (Руфа)

створення муралу

Юрій загинув у боях за Попасну на Луганщині у квітні 2022 року

На Сихові у Львові почали створювати новий мурал на честь Героя України Юрія Дадака з позивним "Руф". Великий портрет захисника з'явиться на фасаді будинку на вулиці Коломийській, 8. Про це 27 травня повідомили у Сихівській районній адміністрації.

Великий портрет захисника створять на фасаді будинку на Сихові

Юрій Руф воював у складі 24-тої окремої механізованої бригади. Він загинув 1 квітня 2022 року у боях біля міста Попасна Луганської області. У нього залишилася дружина та дві доньки. Він був автором патріотичної поезії про війну. Ще в підлітковому віці він почав писати вірші. Встиг видати кілька поетичних збірок, зокрема "Багряна лірика", "Час Революції", "На зламі епох" та "Ваніль чи сталь?!"

Ще у 2022 році у міськраді повідомляли, що планують створити такий мурал та почали збирати кошти на роботу художника та фарби. Тоді ж зазначили, що мурал розмістять на будинку, де жив Юрій Руф, розміром 145 квадратних метрів.

Нагадаємо, 23 травня у Львові на будинку на вулиці Трильовського відкрили мурал в пам’ять про загиблого військовослужбовця, львів’янина Тараса “Сихівського” Березюка.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності