Померла голова Франківської райадміністрації Львова Надія Банах

Надія Банах

Очільниця померла після важкої хвороби — їй було 55 років

У п’ятницю, 19 квітня, на 56-му році життя після важкої хвороби померла Надія Банах, яка у різні періоди очолювала три районні адміністрації Львова - Залізничну, Шевченківську та Франківську. Про це повідомили у Львівській міськраді.

Надія Борисівна розпочала працювати у львівській міській раді з 1993 року, спочатку керуючи комунальним підприємством "Цитадель-центр". Згодом її призначили головою Залізничної райадміністрації, після чого вона також обіймала посади керівниці Шевченківського та Франківського районів.

«Пані Надія була професіоналом свої справи і пройшла всі щаблі в кар’єрі – від працівника ЛКП до керівника районів. І на всіх посадах вона якісно, віддано, фахово працювала для громади міста. Працюючи головою Залізничної адміністрації і головою Шевченківської – вивела ці райони на високий рівень. Багато людей вдячні їй за роботу. Світла їй памʼять», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

До слова, Надія Банах, очолювала Шевченківський район з 2017 року, а у березні 2023 року її призначили посаду голови Франківської районної адміністрації.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності