У Львові хірурги врятували життя 4-річному сироті з Одещини

Маленький Ростик з мамою

Хлопчик не вмів ні їсти, ні ходити та мав складну розщілину піднебіння

Хірурги Центру дитячої медицини лікарні «Охматдит» успішно прооперували 4-річного хлопчика-сироту з Одеської області, який мав складну розщілину піднебіння та затримку розвитку. Про це у середу, 10 квітня, повідомили у Центрі дитячої медицини.

Маленький Ростик, якому на момент операції виповнилося майже 5 років, до усиновлення майже не вмів ні їсти, ні ходити. Він важив як 1-річна дитина, бо харчувався лише сумішшю для немовлят та цукром. Хлопчик боявся води та не знав, що таке гуляти на свіжому повітрі.

Сім'я з Одеси отримала найкращий подарунок від Миколая — сина

Після смерті батьків, 19 грудня на Свято Миколая Ростика усиновила родина з міста Южне на Одещині.

"Моя старша донька якось прочитала в мережі про двох діток, в яких загинули батьки майже одночасно. В оголошенні йшлося про те, що діткам шукають родину, аби не розлучати дітей. У Ростика є ще старша сестричка. Щоб хлопчик не потрапив у заклад для хворих дітей, а його сестра — в інший, служба у справах дітей вирішила віддати обох дітей нам у родину. Це сталося 19 грудня, так що Святий Миколай минулого року приніс нам під подушку двох діток", — розповіла прийомна мама Ростика Антоніна. Нові батьки відразу почали шукати допомогу для сина і звернулися до медичних центрів, де хлопчикові провели успішну операцію на піднебінні.

"Ми змогли закрити дефект Ростика завдяки модифікованій методиці за одну операцію. Зараз хлопчик одужує після втручання", - розповіла щелепно-лицева хірургиня Христина Погранична.

Тепер Ростика чекає курс реабілітації та зустріч з новим татом, якого хлопчик досі не бачив, а лише спілкувався телефоном, тому що він захищає країну від ворога. Уже за місяць хлопчика очікують і офтальмологи "Охматдиту", адже у нього є ще проблеми із зором.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності