У Львові в'язнів колоній звільнять від сплати держмита на пів копійки

Виправна колонія. Фото умовне

Ув’язнені зможуть не платити державі за повторну видачу паспортів та свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану

Львівська міська рада має намір звільнити засуджених, що відбувають покарання у виправних закладах на території Львова, від сплати державного мита.  Йдеться про повторну видачу свідоцтв про реєстрацію актів цивільного стану, а також про видачу паспорта громадянина України замість втраченого чи пошкодженого. Відповідний проєкт ухвали оприлюдненій 06 березня на офіційному порталі Львівської міської ради.

Як зазначається в пояснювальній записці до цього документу, з проханням прийняти таке рішення до депутатів міськради звернулися дві державні установи виконання покарань — №19 і №30.

Згідно з проєктом ухвали, влада Львова хоче звільнити в’язнів колоній від сплати державного мита у випадку, якщо вони повторно, замість втрачених чи пошкоджених, вироблятимуть паспорт громадянина України та свідоцтва про реєстрацію актів цивільного стану.

Розмір держмита за документи

За інформацією Державної міграційної служби, у випадку втрати паспорта громадянина України (ID-картки) при видачі нового документу розмір державного мита складає 34 гривні. Натомість за  повторну видачу свідоцтва про реєстрацію акту цивільного стану слід заплатити державне мито у розмірі 0,03 неоподаткованого мінімуму доходів громадян, що становить 0,51 коп.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності