З початку року з Львівської ОВА звільнилися 27 працівників

З початку року з Львівської ОВА звільнилися 27 працівників

Охочих зайняти вакансії ще не знайшлося

Від початку 2024 року з Львівської обласної військової адміністрації за власним бажанням звільнилися 27 працівників. Про це LVIV.MEDIA 1 березня повідомив керівник апарату ЛОВА Тарас Грень. За його словами, на місце звільнених нових працівників знайти не вдалося.

“Причини для звільнення є дві — або людина знайшла ліпшу роботу, або ж вона незадоволена умовами оплати праці тут, у ЛОВА. Переважно працівники, які звільняються, йдуть на роботу у недержавний сектор, тобто у приватні фірми, громадські організації та асоціації, донорські організації тощо. Такі складають близько 80% від усіх, хто звільнився”, — розповів Тарас Грень.

За словами керівника апарату ЛОВА, в усій адміністрації мали б працювати 650 людей. “У апараті ЛОВА мало б працювати 103 людини, фактично на початку року їх було 73, а наразі вже залишилося 67. Насправді ситуація доволі складна, за нашими прогнозами до квітня-травня ще близько 30% працівників звільняться”, — додав Грень. До слова, у 2023 році з ЛОВА звільнилося 93 працівники, а прийшли на роботу лише 59.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 1409 "Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році". Внаслідок цього зарплати працівників ЛОВА зменшились від 36% до 50% залежно від посади. У січні цього року начальник Львівської ОВА Максим Козицький у своїй колонці прогнозував, що таке рішення уряду призведе до масових звільнень державних службовців.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності