Львів’янка стала чемпіонкою Європи зі стрільби з лука

Спортсменка у фіналі особистих змагань серед юніорок перемогла суперницю зі Словаччини

Дзвенислава Черник стала чемпіонка Європи зі стрільби з лука. Спортсменка у фіналі особистих змагань серед юніорок перемогла суперницю зі Словаччини Зану Пінтарік з рахунком 6:5. Про це 24 лютого повідомили в Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

“Наша Дзвіночка – перша в історії дворазова чемпіонка Європи з стрільби з лука у приміщенні серед юніорів в особистих змаганнях. На цьогорічному чемпіонаті, що проходить у хорватському Вараджіні донечка, як і два роки тому, здобула дві золоті медалі!!! Тішимося, пишаємося, і дякуємо від щирого серця тренерам Марії Гавелко, Назару Кузику та нашим ЗСУ!!!” – поділилася у соцмережах мама Дзвенислави.

Окрім цього спортсмени Львівщини показали ще й чудові результати у командних змаганнях континентальної першості:

• Соломія Гнип перемогла у командних змаганнях зі стрільби з олімпійського лука в категорії "жінки".
  • Черник Дзвенислава виборола золото в командних змаганнях серед юніорок (олімпійський лук).
  • Костянтин Ваксман та Олег Драбік посіли друге місце у командних змаганнях зі стрільби з олімпійського лука.
  • Карпенко Святослав – бронзовий призер у командних змаганнях серед юніорів в дисципліні "блочний лук".

Нагадаємо, у травні 2023 року в словенському місті Чатеж 17-річна Дзвенислава Черник стала бронзовою призеркою індивідуальних змагань серед юніорок (вік до 21-го року). Зокрема, у матчі за третє місце українка перемогла представницю Нідерландів - 7:3. Всього в цій дисципліні змагались 39 юніорок.