Центр Superhumans застрахувався від ракетних обстрілів на 25 млн доларів

Центр Superhumans застрахувався від ракетних обстрілів на 25 млн доларів

Страхування надають партнери із США у разі ймовірного руйнування будівлі центру через ракетні обстріли

Центр реабілітації Superhumans отримав від американських партнерів страхові гарантії на 25 млн доларів. У випадку руйнування будівлі через ракетний обстріл, страхування покриє відновлення центру, повідомили у понеділок, 19 лютого, в Superhumans.

Відтепер центр Superhumans застрахований від воєнно-політичних ризиків. Як повідомили LVIV.MEDIA у пресслужбі реабілітаційного центру, йдеться про ймовірні руйнування будівлі внаслідок ракетних обстрілів. За словами співзасновника Superhumans Філіппа Грушка, страхування, що отримав Superhumans від Агентства США із міжнародного розвитку (DFC), надасть гарантію безпеки для донорів центру:

“Для наших партнерів, донорів та пацієнтів це знакова подія, що демонструє, що в Україні, що воює, можливо убезпечити свої інвестиції, отже і вкладатися у відновлення не чекаючи закінчення війни. Пишаємося можливістю стати першими у такій важливій для України ініціативі та із таким надійним партнером” — розповів Філіп Грушко.

До слова, Superhumans Center є некомерційною організацією, яка надає допомогу бійцям безплатно. Усі витрати покривають благодійники з цілого світу, зокрема агентство США із міжнародного розвитку (DFC), яка надає страхування від політичних ризиків підприємствам і благодійним організаціям під час війни в Україні. Компанія також надає боргове фінансування, інвестиції в акціонерний капітал, технічну допомогу для розвитку. Загальний інвестиційний портфель DFC в Україні становить понад 1 млрд доларів.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності