У Львові няню дитсадка судили за крадіжку iPhone 15

У Львові няню дитсадка судили за крадіжку iPhone 15

Жінка помітила телефон на стільці у торговому центрі і вкрала його

Помічницю вихователя одного із Львівських дитсадків засудили за крадіжку телефона iPhone 15 Pro. Жінка вчинила злочин 2 січня. У Галицькому районному суді Львова няню засудили до п’яти років ув’язнення, замінивши тюремне покарання іспитовим строком, йдеться у вироку, оприлюдненого у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

За матеріалами справи, злочин стався у торговому центрі Forum Lviv. У день злочину Ірина Ч. — помічниця вихователя у львівському дитсадку №125, — перебувала в приміщенні магазину House, коли побачила на стільці чужий телефон моделі iPhone 15 Pro. Зловмисниця вирішила вкрасти телефон, тож взяла його, заховала у кишеню своєї куртки та вийшла з магазину. За оцінкою, вартість викраденого телефона становить близько 50 тис. грн.

Під час судового засідання Ірина Ч. визнала свою провину та щиро розкаялася. Суддя Галицького районного суду Львова Віталій Стрельбицький визнав жінку винною у крадіжці та засудив її до п’яти років ув’язнення. Водночас суддя врахував каяття помічниці вихователя та вирішив звільнити її від покарання, замінивши його на один рік іспитового строку. На цей вирок засуджена ще може подати апеляцію.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності