Генеральний директор Львівського палацу мистецтв написав заяву на звільнення

Генеральний директор Львівського палацу мистецтв написав заяву на звільнення

Після того як у Юрія Візняка закінчився контракт, він написав заяву на звільнення

Генеральний директор Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк написав заяву на звільнення, про це у вівторок, 30 січня, повідомили на сторінці Львівського палацу мистецтв у Facebook. У Юрія Візняка закінчився контракт, до 5 лютого він виконуватиме обов’язки директора Львівського палацу мистецтв.

Під час трудових зборів колеги Юрія Візняка йому подякували, адже він написав заяву на звільнення за власним бажанням і провели таємне голосування серед працівників, щоб визначити, хто має виконувати обов’язки директора. “В результаті голосування переможцем став заступник генерального директора Олександр Лабецький” — йдеться у повідомленні.

Попри бажання колективу, Лабецький поки що не зможе стати виконувачем обов’язків директора. Як пояснив у коментарі LVIV.MEDIA начальник управління майном Львівської облради Андрій Білоус, керівників закладів ЛОР обирають за результатами конкурсів згідно з законом про культуру.

“Поки що це є таке побажання трудового колективу. Побажання залишаються побажаннями. Для нас є важливі норми закону, який передбачає, що ми призначаємо виконувача обов’язків, розглядаючи подання департаменту культури. Якщо департамент подасть іншу кандидатуру — тоді думка трудового колективу залишиться лише побажанням”, — розповів Білоус.

Призначити в.о. директора зможуть лише згідно з поданням департаменту культури ЛОВА, оскільки вони здійснюють управління цим закладом. Департамент культури надасть свої пропозиції керівників і вже тоді управління майном прийме рішення. Наразі Юрій Візняк виконує обов’язки керівника Львівського палацу мистецтв до 5 лютого.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності