Львівська альпіністка зустріла в Карпатах бурого ведмедя (відео)

Львівська альпіністка зустріла в Карпатах бурого ведмедя (відео)

За словами спорстсменки, він був “величезний як танк, і красивіший за все на світі”

Львівська альпіністка Антоніна Черній зустріла в Карпатах бурого ведмедя. Сталося це 10 листопада під час підйому на гору Висока, що неподалік с. Осмолода (Івано-Франківщина). Альпіністка побачила клишоногого за кількасот метрів від себе і без страху відзняла кілька відео та поділилася на своїй сторінці у Facebook.

"Як будь-яка свідома своїх дій людина, бачу ведмедя в Карпатах - перше що роблю - дістаю телефон і знімаю. Вчора, при підйомі наодинці на г.Висока, що неподалік Осмолоди, мені фартануло зустріти ведмедя в 150-200 метрах обіч себе. Величезного, як танк, і красивішого за все на світі. В той момент не було щасливішої людини за мене, як би дивно це не звучало", - повідомила Антоніна. Вона також зазначила, що осінь в Карпатах вже минула. "І так, золота осінь в Карпатах минула, взувайте зимові черевики, не забувайте бахіли і теплу пухову куртку. Ну і щось від ведмедів прихопіть", - написала Антоніна Черній.

До слова, у переліку досягнень альпіністки - сходження 2021 року з друзями на памірський семитисячник Пік Абу Алі ібн Сіни (раніше він називався “Пік Леніна”), висота якого 7134 метри.

Posted by Тоня Черній on Saturday, November 11, 2023

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності