• Головна
  • Новини Львова
  • Церква засудила Жадана та Соловій через антихристиянські пропагування у кліпі, знятому у львівському храмі

Церква засудила Жадана та Соловій через антихристиянські пропагування у кліпі, знятому у львівському храмі

Церква засудила Жадана та Соловій через антихристиянські пропагування у кліпі, знятому у львівському храмі

Артисти зняли кліп на пісню «Серце» у церкві св. Андрія, що на площі Соборній

Співачка Христина Соловій разом із фронтменом гурту «Жадан і Собаки» Сергієм Жаданом записали спільну пісню «Серце», а кліп зняли у церкві св. Андрія, що на пл. Соборній у Львові. Відео було опубліковане на YouTube у п’ятницю, 20 жовтня. А вже за кілька годин після його оприлюднення, церква засудила артистів за пропагування антихристиянських цінностей.

Головні сцени кліпу «Серце» були зняті у церкві на пл. Соборній. В описі до кліпу йдеться про те, що композиція «Серце» — маніфест любові до світу, яка проростає з чесності та розуміння його недоліків і вад.

«Це відверта і зрозуміла історія кохання двох людей, за якою ховаються відданість і сміливість», — йдеться у повідомленні. Слухайте «Серце» на усіх стримінгових платформах, і пам’ятайте, що поруч із любов’ю ніколи не може стояти каяття», — йдеться у повідомленні.

Відео обурило церкву, яка надала дозвіл на зйомки у храмі

У кліпі є кадри, на яких цілуються дві дівчини. Ймовірно поцілунок одностатевої пари і став причиною реакції церкви, яка надала дозвіл артистам на зйомки в храмі. Але варто зазначити, що поцілунки були зняті не в приміщенні храму. Попри те, парафія св. Андрія отців Василіян УГКЦ повідомила, що погоджений із ними сценарій кліпу був порушений.

«Слава Ісусу Христу!!! Дорогі у Христі брати і сестри, хочемо виступити з приводу появи в мережі інтернет кліпу «Серце», за участю Христини Соловій та Сергія Жадана. Ми вже звернулися до них з проханням про видалення даного кліпу, оскільки він пропагує антихристиянські цінності та порушує суть та сценарій кліпу, про які ми наперед були поінформовані. Щиро всіх перепрошуємо!!!», — написали на Facebook сторінці парафії св. Андрія.

У церкві додали, що в разі не видалення відео, вони звертатимуться до суду. Наразі ані Сергій Жадан, ані Христина Соловій не відреагували на вимогу видалити кліп.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності