Львівського злодія-невдаху засудили до п’яти років з іспитовим строком

Львівського злодія-невдаху засудили до п’яти років з іспитовим строком

Особливо він полюбляв дорогі імпортні алкогольні напої

Залізничний районний суд розглянув справу непрацюючого львів’янина, котрий навесні цього року вчинив спроб вкрасти алкогольні напої та ковбасу. Причому місцем скоєння злочину став один і той самий магазин “Сільпо”, що на вулиці Широка, 87, інформує Єдиний державний реєстр судових рішень.

22 квітня 2023 р. він вперше спробував вкрасти чуже майно. Тоді, о 18.13, перебуваючи у приміщенні магазину ТОВ «Сільпо-Фуд» за вже згаданою адресою і скориставшись відсутністю стороннього нагляду, викрав із холодильної вітрини ковбасу «Родинна ковбаса Бойківська в/г» вартістю 171 гривня 80 копійок і заховав собі в рукав куртки, після чого пройшов до вітрини із алкоголем, де викрав пляшку горілки «Хлібний дар Класичний» ємкістю 0,7 л. вартістю 149 гривень. Її він також заховав в куртку і з викраденим товаром пройшов повз касову зону. Проте його виявив і затримав працівник охорони магазину.

Наступного дня пізно ввечері, о 23.30, він знову вирушив в той самий магазин, щоб обікрасти його. Скориставшись відсутністю стороннього нагляду, підійшов до заднього входу складського приміщення даного торгівельного закладу та, відтягнувши бляху на металевих дверях, проник в середину даного складського приміщення, звідки викрав: вино Villa каберне червоне сухе, ром Bacardi Карта Бланка 40 %, ром Captain Morgan Dark, віскі Old Smuggler, шпроти Премія в маслі, вино ігристе San Martino Spumante Cuvee ExtraDry, віскі Bulleit бурбон, аперитив Арегоl, а всього на загальну суму 2823,20 гривень (без ПДВ). Але й в цьому випадку він був виявлений охороною і затриманий.

Керуючись ст.373, 374 КПК України, суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15 - ч. 4 ст.185КК України та призначити йому покарання у виді позбавлення волі строком на 5 (п`ять) років. При цьому його було звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням протягом іспитового строку тривалістю один рік.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності