Львівські борчині вибороли дві медалі на змаганнях у Киргизстані

Спортсменки вибороли золоту та срібну нагороди

В Бішкеку, Киргизстан, з 1 до 4 червня триває Міжнародний рейтинговий турнір зі спортивної боротьби, участь у якому беруть українські спортсмени. Зокрема, успішно завершили виступ дві титуловані львівські борчині.

Про це повідомили у відділенні Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Так, Юлія Ткач стала переможницею у ваговій категорії до 59 кг. На шляху до «золота» львів'янка виграла 4 поєдинки – у суперниць з Норвегії (6:0) та Казахстану (10:0), а також двічі у співвітчизниці Соломії Винник (спершу 6:0, а у фіналі 9:6).

Також срібну медаль у категорії до 50 кг завоювала Оксана Лівач. Як і Юлія, Оксана провела 4 сутички. Перемогла канадку (9:2), казахстанку (10:0) і китаянку (5:4), а у фіналі поступилася іншій китаянці (4:4), за якою була остання результативна дія.

Нагадаємо, львів’яни вибороли 6 медалей на чемпіонаті Європи з бойових мистецтв комбат самозахист ІСО. Змагання відбулись нещодавно в Угорщині.