Львівські плавці вибороли 6 нагород на національному чемпіонаті

Вони здобули 6 медалей: 1 золоту, 2 срібні та 3 бронзові

Львівські плавці успішно виступили на чемпіонаті України з плавання, що нещодавно відбувся у Броварах. Вони здобули 6 медалей: 1 золоту, 2 срібні та 3 бронзові.

Про це пишуть на сторінці Львівської обласної військової адміністрації.

18-річна Марія Городня стала переможницею на дистанції 1500 м вільним стилем із результатом 16:56.61. Тренують титуловану спортсменку Андрій Шиманський, Андрій Копетчак та Петро Нагорний.

19-річний Георгій Лукашев здобув дві срібні та одну бронзову медалі на дистанціях 200 м батерфляєм (2:00.42), 400 м комплексним плаванням (4:24.70) та 200 м вільним стилем (1:52.67). Тренерами Георгія є Андрій Шиманський та Андрій Копетчак. Марія Городня та Георгій Лукашев займаються плаванням вже понад 10 років.

Софія Лесняк виборола бронзову медаль на дистанції 1500 м вільним стилем з результатом 18:06.87. Також вона фінішувала п’ятою на дистанції 400 м вільним стилем. Тренером Софії є Сергій Стецькович.

21-річний Олег Кусь здобув бронзову медаль на дистанції 50 м на спині з результатом 0:26.04. Його тренером є Люба Карпа. Олег займається плаванням понад 15 років.

20-річний Владислав Саміло відзначився восьмим місцем на дистанції 50 м батерфляєм з результатом 0:25.33. Він тренувався під керівництвом Валентини Квіти в K3S. Займається цим видом спорту Владислав 10 років.

Нагадаємо, львівські спортсмени здобули 9 медалей Кубка України з джиу-джитсу.