Львів’янин став віцечемпіоном України з настільного тенісу

Сьогодні, 26 березня, в Києві завершується чемпіонат України з настільного тенісу серед дорослих. Відмінно на турнірі виступає лідер збірної Львівщини, 41-річний Олександр Дідух, який сьогодні здобув третю медаль на цьому чемпіонаті.

Про це пише відділення НОК України у Львівській області.

Представник львівського настільного тенісу в парі з киянкою Аліною Видрученко став срібним призером у змішаних парних змаганнях.

Нагадаємо, Раніше Олександр Дідух виборов дві «бронзи» - в командних змаганнях серед чоловіків у складі збірної Львівщини-1 (разом із Віктором Дідухом, Олегом Біндасом, Вадимом Солтисом і Богданом Когутом) і в парних змаганнях серед чоловіків (разом із киянином Кирилом Юрченком).