У Львові троє людей отруїлись чадним газом: серед них — дитина

У Львові троє людей отруїлись чадним газом: серед них — дитина

Обставини події ще встановлюють

26 січня близько 23:00 у квартирі на вул. Винна Гора, що у місті Винники, отруїлися чадним газом три людини.

Про це повідомляють на сторінці Львівської міської ради.

Так, чадним газом отруїлися 42-річний чоловік, 45-річна жінка та 11-річна дитина.

Потерпілих у стані середнього ступеня важкості доправили до медичних закладів міста та області.

Обставини події ще встановлюють.

Загалом від початку року в місті зафіксували 5 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 10 людей, з них 1 дитина.

Фахівці наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади опалення — через вікно, двері та вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин, тобто газові котли чи колонки тощо, цей комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з цих правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії з людськими жертвами —  вибуху, пожежі, отруєння та руйнування. Під час усіх нещасних випадків, пов'язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу — 103, пожежну — 101, газову — 104, поліцію — 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту, і вони прибудуть на місце події.

Нагадаємо, що 25 січня о 09:00 надійшла інформація про отруєння чадним газом у Львові. Жінку, 1970 року народження, доправили в лікарню святого Пантелеймона. 

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності