Як зробити манікюр гель-лаком в домашніх умовах

манікюр

Інструкція та поради для тих, хто хоче зробити гель-лак вдома 

8 із 10 жінок покривають нігті гель-лаком. Більшість довіряє манікюр професіоналам, проте є такі, що піклуються про кутикулу та нігтьові пластини самостійно. Найперше, що потрібно, аби зробити манікюр гель-лаком вдома, це набір інструментів, матеріалів та знання техніки виконання хоча б одного виду манікюру. 

Що потрібно для манікюру гель-лаком вдома

Обрізний манікюр — це найпростіший та найдешевший спосіб зробити руки доглянутими. Для нього не потрібно купувати вартісні інструменти та обладнання. Базовий набір для обрізного манікюру   включає ножички та щипчики, пилочки та ємність із теплою водою й милом. Першим кроком обрізного манікюру є розпарювання кутикули та нігтів у теплій воді з милом впродовж 10 хвилин. Другим — підстригання нігтів та кутикули. Третім — зволоження кремом. Аби покрити нігтьові пластини гель-лаком вдома, потрібно мати гель-лак, УФ- або LED-лампу, бафи, знежирювач для нігтьової пластини, праймер, базове та фінішне покриття, безворсові серветки та засіб для зняття липкого шару. 

Покрокова інструкція манікюру гель-лаком

Тривалість носіння гель-лаку залежить від якості матеріалів та дотримання правил виконання манікюру. Також варто пам'ятати, що одне покриття може бути на нігтьовій пластині не більше, ніж три тижні. 

Етапи покриття нігтів гель-лаком:

  1. Підготувати до покриття нігтьові пластини: зробити обрізний манікюр, надати нігтям форми.
  2. Зняти верхній шар нігтьової пластини бафом, щоб гель-лак довше тримався на нігтях.
  3. Знежирити нігтьову пластину та прибрати залишки пилу та бруду. Для цього підійде Nail Prep або Nail Fresher.
  4. Покрити нігті праймером, але не виходити за межі пластини. Обробити його вільний край. Для цього підійде Bond, Primer або Ultrabond.
  5. Нанести базу тонким шаром та просушити в лампі.
  6. Покрити нігті гель-лаком двічі, щоразу просушувати в лампі. Щоб уникнути відколів при носінні, рекомендують профарбовувати вільний край нігтя.
  7. Нанести фінішне покриття та просушити в лампі. 
  8. Зняти липкий шар безворсовою серветкою та засобом для видалення липкості з нігтьової пластини. Підійде Cleanser або Nail prep.

Яку лампу вибрати для манікюру гель-лаком

Сьогодні в продажі можна знайти три види ламп для манікюру гель-лаком. Це УФ-, LED та SUN лампи. Найпопулярнішою для домашнього покриття гель-лаком є УФ-лампа. Її головна перевага — доступна ціна, недолік — тривалість полімеризації гель-лаку. Щоб просушити нігті в УФ-лампі, потрібно 2 хвилини. LED-лампи полімеризують гель-лак в чотири рази швидше. Вони легкі та компактні. Проте їхня вартість є вищою. Такі лампи використовують більшість нейл-майстринь. SUN-лампи сушать гель-лак у 20 разів швидше за УФ- та 4 рази — за LED. Вони полімеризують будь-які матеріали та безпечні для шкіри рук. 

Як вибрати гель-лак для манікюру вдома

Стійкість манікюру залежить від підготовки нігтьової пластини до покриття та правильно підібраних бази та фінішера. Деякі майстри рекомендують набори одного виробника: так є більший шанс, що манікюр буде стійким до зношування. 

Якщо ви вперше купуєте гель-лак, звертайте увагу на виробника, консистенцію та упакування гель-лаку. Виробник лаку повинен мати сертифікат якості, що підтвердить стійкість та безпечність продукту. Гель-лак має легко наноситися, але не текти по нігтю. Упакування лаку — це його захист від ультрафіолету, застигання та випаровування. Найкраще, коли флакон виготовлений з темного скла.  

Нагадаємо, раніше LVIV.MEDIA поділилося ідеями літнього манікюру на 2023 рік.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності