RESIDENT DEVELOPMENT резервує 75% житлового комплексу для учасників бойових дій

RESIDENT DEVELOPMENT резервує 75% житлового комплексу для учасників бойових дій

Компанія Resident Development зведе після рішення виконкому Квартири для двох житлово-будівельних кооперативів АТОвців («Під Голоско» і «Наш Львів»). Ці учасники війни воюють за Україну уже десять років. Земельні ділянки на вул. Під Голоском Львівська міська рада надала цим кооперативам ще три роки тому. У житловому комплексі 75% квартир буде для військовослужбовців. Кому саме – вирішать учасники кооперативів, відтак списки будуть публічно представлені на виконкомі Львівської міської ради.

Звести житло для військових як виняток погодили мешканці мікрорайону Під Голоском. За виданими містобудівними умовами і обмеженнями, заплановано комплекс житлових будівель з вбудованими приміщеннями громадського призначення, підземною автостоянкою, трансформаторною підстанцією та об’єктами інженерного забезпечення.

Забудовник – компанія Resident Development – окрім того, береться і за школу в тому ж районі. Початкові роботи уже тривають. А навчальний заклад після завершення будівництва перейде у комунальну власність.

«Цей проєкт є вигідним для всіх: мешканці густозаселеного району отримають школу і максимальна кількість військових отримає житло. Таких вигідних прикладів співпраці в нас ще не було. Хотів би звернутись до інших забудовників, що це треба брати за приклад: хочеш будувати – треба думати про розвиток соціальної інфраструктури», – розповів заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Варто зауважити, що Resident Development на вул. Героїв Крут у Львові будує для міста якісний корпус школи із басейном. Цей навчальний заклад також передадуть в комунальну власність.

Економіка

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності