• Головна
  • Війна
  • НАТО готується до війни з Росією у 2025 році – Bild оприлюднив секретний документ

НАТО готується до війни з Росією у 2025 році – Bild оприлюднив секретний документ

НАТО готується до війни з Росією у 2025 році – Bild оприлюднив секретний документ

Згідно з документом, підготовка почнеться у лютому 2024 року

У НАТО готуються до великого нападу Росії на східний фланг, зокрема, на країни Балтії. Про це 15 січня повідомило німецьке видання Bild із посиланням на секретний документ Бундесверу.

У секретному документі Міноборони Німеччини докладно викладає можливий “Шлях до конфлікту” між Росією і НАТО. Дії Росії та Заходу описуються місяць за місяцем, кульмінацією є розміщення сотень тисяч солдатів НАТО і неминучий початок війни влітку 2025 року.

Сценарій Бундесверу “Оборона Альянсу 2025” стартує в лютому 2024 року. Росія запускає чергову хвилю мобілізації та призиває в армію додатково 200 тисяч осіб. Потім Кремль починає весняний наступ в Україні, який до червня відкидає українську армію назад.

Прихована атака Росії на Захід, за сценарієм, почнеться в липні, з часом вона буде ставати більш явною. У Бундесвері моделюють кібератаки та інші форми гібридної війни в цей період, головним чином в країнах Балтії, а також зіткнення, які Росія використовує як привід для початку масштабних навчань на своїй території і в Білорусі.

Далі, за сценарієм, в жовтні може статися загострення в разі перекидання Росією військ і ракет середньої дальності в Калінінград. А з грудня 2024 року в районі "Сувалкського коридору" передбачаються штучно викликаний "прикордонний конфлікт" і "заворушення з численними жертвами".

Також моделюється, що в той момент, коли США можуть залишитися без лідера протягом декількох тижнів після виборів, Росія за підтримки Білорусі повторює на території НАТО вторгнення 2014 року в Україну. А в травні 2025 року НАТО приймає рішення про заходи стримування, в "день Х" НАТО перекидає на східний фланг 300 000 військових, в тому числі 30 000 солдатів Бундесверу.

Пізніше в НАТО відреагували на матеріал і повідомили, що документ, який процитував німецький таблоїд — це навчальний сценарій, який, на відміну від попередніх, містить реальні назви країн та регіонів.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності