• Головна
  • Війна
  • В Україні створять Альянс оборонних індустрій, до якого можуть приєднатися виробники зброї з усього світу

В Україні створять Альянс оборонних індустрій, до якого можуть приєднатися виробники зброї з усього світу

В Україні створять Альянс оборонних індустрій, до якого можуть приєднатися виробники зброї з усього світу

До Альянсу вже приєдналися 13 компаній, які готові співпрацювати з Україною у виробництві озброєння

Володимир Зеленський оголосив про створення Альянсу оборонних індустрій і заснування спеціального Оборонного фонду.

Про це 29 вересня заявив президент України на Міжнародному форумі оборонних індустрій. Форум відбувся у Києві, у ньому взяли участь понад 250 оборонних компаній із 30 країн. Зеленський додав, що декларацію про створення Альянсу оборонних індустрій вже підписали 13 визначних оборонних компаній.

"Сьогодні на форумі ми оголошуємо про створення альянсу оборонних індустрій. Альянс який цінує міжнародне право та вміє працювати для реального захисту міжнародного права, захисту безпеки націй від будь-якої агресії. Ми розробили відповідну базову декларацію, як основу альянсу і до неї можуть приєднатись виробники зброї та техніки з усього світу", — наголосив Володимир Зеленський.

Також в Україні створять спеціальний Оборонний фонд. Він забезпечить додаткові ресурси, зокрема, для розвитку воєнних виробництв і підтримки співпраці, для створення нових воєнних об’єктів та програм, які потрібні для оборони та для турботи про українських воїнів.

“Ресурси фонду – це плюс до державних видатків на сферу оборони, оборонне виробництво та приватних інвестицій. Фонд буде наповнюватися з дивідендів від державних оборонних активів та прибутку від продажу конфіскованих російських активів”, — наголосив президент.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності