• Головна
  • Війна
  • За порушення правил військового обліку передбачений штраф

За порушення правил військового обліку передбачений штраф

Максимальний штраф — 1700 грн

Від початку російського вторгнення з територій бойових дій на захід України переїхали тисячі українців. Серед них і чоловіки, які підлягають мобілізації. Чимало з них так і не стали на облік до військкоматів.

Про це розповів начальник Львівського обласного центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олександр Тіщенко, пише ТСН.ua.

Він зазначив, що на всіх військовозобов’язаних поширюється обов’язок дотримання правил військового обліку. У них вказано, що в разі зміні місця проживання військовозобов’язані та резервісти повинні повідомити про ці обставини та стати на військовий облік.

«В ідеалі військовозобов’язані чоловіки та жінки мали б спершу прийти у свій ТЦК та знятись з обліку і вже потім ставати на облік за новим місцем проживання. Однак, під час обстрілів і окупації частини території це було зробити неможливо. Враховуючи ці обставини, військовозобов’язаним було дозволено ставати на військовий облік за новим місцем проживання із подальшим зняттям із військового обліку за попереднім місцем реєстрації. На превеликий жаль, дехто вирішив таким чином сховатись від територіальних центрів, тим самим порушуючи закон», — сказав Олександр Тіщенко.

Він зазначив, що порушення правил військового обліку тягне за собою адміністративну відповідальність — штраф від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Повторне ж порушення вартуватиме порушнику від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів громадян.

У грошовому еквіваленті — це від 510 до 850 гривень за перше порушення та від 850 до 1700 гривень за повторне порушення.

Нагадаємо, про ситуацію з мобілізацією та забезпеченням військових на Львівщині LVIV.MEDIA розповів начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності