• Головна
  • Війна
  • "У цій війні переможець може бути лише один", — Кучма

"У цій війні переможець може бути лише один", — Кучма

"У цій війні переможець може бути лише один", — Кучма

Експрезидент вважає, що війна в Україні завершиться нескоро

Другий президент України Леонід Кучма вважає, що у війні з росією може бути лише один переможець.

Це Кучма заявив в інтерв'ю ВВС.

Він зазначив, що війна в Україні не може завершитися компромісним рішенням.

"У конфліктах сучасного, цивілізованого світу зазвичай намагаються шукати рішення win-win, прийнятного результату, коли тією чи іншою мірою перемагають усі, і немає переможених "вчисту". Це не наш випадок. Надто багато приніс горя, руйнування і жахіть на нашу землю Путін. Убито сотні українських дітей — не знаю, як після цього шукати компромісу. Градус уже піднято так, що в цій війні переможець може бути лише один — і я вірю, що саме ми будемо цим переможцем", — каже Леонід Кучма.

За його словами, "для України неприйнятно залишати свої землі, а головне — своїх людей під окупацією. Для російської влади неприйнятно мати в очах свого населення та Заходу вигляд невдах та "лузерів", а саме це, на думку кремля, означав би відхід з окупованих земель. Кучма зазначив, що кожна зі сторін розраховує на власне посилення.

"Що далі, то більше західної зброї буде в нас, але ж що далі, то більше результатів різних мобілізаційних заходів та переходу економіки на військові рейки розраховує отримати і Росія", — вважає Кучма.

Однак експрезидент вважає, що війна в Україні завершиться нескоро.

Читайте також:

Війна

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності