• Головна
  • Україна
  • Новим командувачем ОК "Південь" призначили бригадного генерала Геннадія Шаповалова

Новим командувачем ОК "Південь" призначили бригадного генерала Геннадія Шаповалова

Геннадій Шаповалов

Його вже представили особовому складу

Командувачем військ оперативного командування “Південь” призначили бригадного генерал Геннадія Шаповалова. Про це у вівторок, 16 квітня, повідомило Оперативне командування "Південь".

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк представив особовому складу оперативного командування “Південь” новопризначеного командира.

“Із великою вдячністю за потужну роботу Андрія Трохимовича я прийняв посаду командувача оперативного командування "Південь". Завдання, що стоять перед нами, вимагають залучення сил, досвіду, креативу і наснаги, але я впевнений у нашій здатності до плідної праці та у досягненні поставлених цілей. Спільною працею злагодженої команди ми зможемо досягти великих результатів!”, — наголосив бригадний генерал Геннадій Шаповалов.

Раніше командувачем ОК “Південь” був генерал-майор Андрій Ковальчук, нині він призначений на посаду начальника Військової академії в Одесі.

Що відомо про нового командувача

Геннадій Шаповалов народився у 1978 році у Кіровоградській області. У 2000 році з відзнакою закінчив Інститут танкових військ при Харківському державному політехнічному університеті, а у 2012, так само — з відзнакою — Командно-штабний інститут застосування військ (сил) Національного університету оборони України. Пройшовши всі сходинки військової кар’єри від командира танкового взводу до командира окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, в березні 2022 року отримав звання бригадного генерала.

Нагадаємо, 9 квітня народний депутат Олексій Гончаренко заявив, що командувача ОК «Південь» Андрія Ковальчука та командувача ОК «Захід» Сергія Літвінова звільнили, але згодом повідомили, що їх перевели в межах просування по службі на вищі ланки.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності