• Головна
  • Україна
  • Росія створює нове угруповання з більш ніж 100 тисяч військових

Росія створює нове угруповання з більш ніж 100 тисяч військових

Олександр Павлюк, фото ЗСУ

Нове угруповання може бути готовим для нового наступу на початку літа

Командувач Сухопутних військ Олександр Павлюк заявив, що Росія створює нове угруповання в більш ніж 100 000 осіб для можливого наступу. Про це він сказав у ефірі національного телемарафону в п’ятницю, 22 березня.

За його словами, це угруповання формується не обов'язково для наступу, а для поповнення поточних втрат. «Але така ймовірність є, що на початок літа вони можуть мати певні сили для наступальних операцій на одному із напрямків. Це умовні прогнози», — сказав Павлюк.

Він зазначив, що Сили оборони зроблять усе можливе, аби завдати противнику максимальних втрат і не дати ввести в бій нові сили. «Готуємось до будь-якого розвитку ситуації», — заявив генерал.

Павлюк наголосив, що ознак того, що наступ росіян сповільнюється, немає. Генерал наголосив, що росіяни продовжують наступальні дії, бо не можуть собі дозволити втратити перевагу на полі бою. За його словами, наступ росіян продовжується на Лиманському, Бахмутському та Авдіївському напрямках. Водночас значних успіхів такий наступ не має, додав командувач Сухопутних військ.

Він наголосив, що наразі йде позиційна війна. «Поки що переваги ми не можемо здобути. На жаль, противник має більше ресурсів. Але всьому свій час», — додав генерал.

Він також згадав про ситуацію на Сумщині, яку росіяни почали масовано і регулярно обстрілювати впродовж місяця. Павлюк сказав, що росіяни тероризують місцеве населення, обстрілюючи цивільні об’єкти, однак наступального угруповання на цьому напрямку немає. Павлюк наголосив, що мета російських обстрілів Сумщини — максимально залякати людей і створити паніку серед місцевих жителів.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності