• Головна
  • Україна
  • ССО взяли під контроль опорний пункт росіян на панівній висоті й захопили полонених

ССО взяли під контроль опорний пункт росіян на панівній висоті й захопили полонених

ССО провели операцію «Говерла» і захопили двох полонених, скриншот з відео

Сили спецоперацій розповіли про проведену спецоперацію «Говерла»

Сили спеціальних операцій (ССО) Збройних сил України розповіли про складну й ефективну операцію «Говерла»,  в результаті якої Сили оборони змогли покращити своє оперативно-тактичне положення на панівній висоті. Подробиці спецоперації ССО опублікували у четвер, 8 лютого.

За даними військових, взяти цю позицію під контроль підрозділам Сил оборони не вдавалося кілька місяців. Однак, після ретельного планування й підготовки у взаємодії з підрозділами Сил оборони групи ССО розпочали проведення спецоперації.

Військові розповіли, що під прикриттям засобів вогневої підтримки, РЕБ і БпЛА оператори висунулися для проведення спеціальних дій.

«Завдяки злагодженій і професійній роботі операторів ССО противник був вибитий з опорного пункту, а двох горе-десантників противника було захоплено в полон», — зазначили в ССО.

Після проведення зачистки та встановлення повного контролю над опорним пунктом противника на висоту були заведені визначені підрозділи Сил оборони.

⚡ОПЕРАЦІЯ ССО «Говерла»⚫ На одному з операційних напрямків підрозділи ССО провели складну та ефективну спецоперацію, в...

Posted by Командування Сил спеціальних операцій ЗС України on Wednesday, February 7, 2024

Водночас у повідомленні не вказано, в якому саме регіоні пройшла спецоперація і не уточнили, про яку висоту йдеться.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності