• Головна
  • Україна
  • На війні в Україні загинув працівник мерії польського Любліна

На війні в Україні загинув працівник мерії польського Любліна

Микола Мялковський народився в Луцьку, але працював у Любліні, фото Instagram / mykolkon

Микола Мялковський покинув роботу після початку повномасштабної війни та пішов воювати на боці України. Польський чиновник був родом з Луцька

У боях за Україну загинув 28-річний уродженець Луцька Микола Мялковський. Він працював у мерії польського Любліна, але з початком повномасштабного російського вторгнення залишив державну роботу в Польщі й повернувся захищати Україну, повідомила його мати Тетяна Мялковська. З її допису випливає, що чоловік загинув у понеділок, 4 грудня.

Микола родом із міста Луцьк, навчався в Острозькій академії. Згодом кілька років жив у Польщі, де навчався в Люблінському католицькому університеті та працював у місцевій мерії у відділі стратегії та підприємництва за проєктами академічної співпраці. Поховають його також у Луцьку.

Мати полеглого військового зазначила, що в перший день великої війни Микола написав заяву на роботі в Люблінській мерії й приїхав додому на захист України. Він приєднався до 100 окремої бригади територіальної оборони.

«Загинув, як Герой, під час виконання священного обовʼязку за свободу України. Це дуже дорога ціна для мене. Єдиний, найкращий у світі син! ... Серце моє розбите. Ти завжди був для мене прикладом і натхненням», — написала мати.

Мер Любліна Кшиштоф Жук написав, що Микола Мялковський «заплатив найвищу ціну» за захист своєї Батьківщини та її свободи. «Пам'ять і шана Герою. Нехай спочиває з миром», — написав міський голова Любліна.

Пов’язані публікації

Останні новини
Переглядаючи сайт LVIV.MEDIA ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності